ÁLLÁSAJÁNLATOK

A GALLICOOP Zrt. Gépkezelő munkakörbe munkatársat keres a Továbbfeldolgozó készítménygyártó üzemrészbe, szarvasi munkavégzési hellyel.

Feladat:

A kimért, előkészített alap-és adalékanyagok meghatározott mennyiség szerinti összekeverése, a gépek és azok tartozékainak kezelése, termelési kiszolgálása, valamint a kapcsolódó adminisztratív tevékenység elvégzése

Elvárások:

  •     pontos számolási és mérési készségek
  •     műszaki érzék a gépek kezeléséhez, beállításához
  •     önálló, precíz, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

  •     hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  •     munkaköri besoroláshoz illesztett kereset
  •     gépkezelői pótlék
  •     jelenléti bónusz juttatás
  •     béren kívüli juttatás (SZÉP kártya / REWIN kártya)
  •     bejárási támogatás (tömegközlekedés, személygépjármű)
  •     élet- és balesetbiztosítási szolgáltatások
  •     helyi meleg étkezés támogatása
  •     kedvezményes számlavezetés
  •     hosszú távú, stabil munkahely

További információ és jelentkezés: +36 (70) /797-9149-es telefonszámon, vagy az allas@gallicoop.hu e-mail címen.