ÁLLÁSAJÁNLATOK

A GALLICOOP Zrt. munkatársat keres határozatlan idejű munkaviszonyban Supervisor munkakörbe.

Munkavégzési hely: Szarvas

Főbb feladatok, munkák:

  • a panírozó és szeletelő üzem tevékenységével kapcsolatos szervezési, irányítási, ellenőrzési feladatok elvégzése;
  • a munkafegyelemért, a bizonylati fegyelemért, a feladatok határidőinek betartásáért és betartatásáért, illetve a munkafeladatok szakszerű, színvonalas és hatékony elvégzéséért, az adatszolgáltatások valódiságáért, pontosságáért, az üzem munkájának eredményességéért való felelősség;
  • műszaki feltételek, szükséges létszám, gyártáshoz szükséges anyagok, higiéniai feltételek, munkavédelmi feltételek meglétének ellenőrzése;
  • a gyártás folyamatosságának biztosítása;
  • gyártási adalékanyagok számbavétele, anyagrendelés készítése;
  • dolgozói létszám beosztása munkafolyamatokra;
  • gyártási műveletek, gyártástechnológia, alapanyagok és üzemközi minőség ellenőrzése;
  • csomagolás és csomagolt termék ellenőrzése: tömeg, gyűjtőcsomagolás.

Elvárás:

  • középfokú iskolai végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • határozottság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Magyarország legnagyobb pulykatermelő- és feldolgozó Vállalatcsoportjának bővülésében meghatározó szerepvállalás lehetősége
  • versenyképes juttatási csomag
  • élet- és balesetbiztosítási szolgáltatások
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • sikerorientált, dinamikus csapat, barátságos légkör
  • a cég központjában melegkonyhai étkezés támogatása
  • kedvezményes számlavezetés
  • szakmai fejlődést biztosító feladatok

Munkarend, munkaidő:

  • teljes munkaidő, 3 műszak

A szakmai önéletrajzot tartalmazó jelentkezést az allas@gallicoop.hu e-mail címre kérjük megküldeni.