ÁLLÁSAJÁNLATOK

A GALLICOOP Vállalatcsoport a GALLFARMS Kft. telephelyeire munkatársat keres Üzemi állatorvos munkakörbe

Munkavégzés helye: különösen a GALLFARMS Kft. bőnyi és mocsai telephelyei, működési területe, továbbá Magyarország területe.

Főbb feladatai:

  • állategészségügyi és élelmiszer-biztonsági feladatkörének keretében az állatok vizsgálata, betegségek jelenlétének és természetének megállapítása, kezelése, szükség szerint gyógyszeres beavatkozással történő gyógyítása;
  • a különböző betegségek megelőzése érdekében preventív beavatkozások alkalmazása;
  • baromfitenyésztő telepek állategészségügyi felügyelete;
  • szükséges gyógyszerek, vakcinák segédanyagok megrendelése, felhasználási körülmények felügyelete;
  • laboratóriumi vizsgálati anyagok megküldése;
  • elhullás okának megállapítása;
  • mindenkori hatályos hatósági rendelkezések betartása, betartatása;
  • minőségirányítási, környezetvédelmi, élelmiszerhigiéniai, munka- és tűzvédelmi előírások betartása.

Elvárások:

  • felsőfokú állatorvosi végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felelősségteljes munkavégzés
  • önállóság, precizitás

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • bejárási támogatás
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • élet- és balesetbiztosítási szolgáltatások

További információ és jelentkezés: +36 (70) /797-9149-es telefonszámon, vagy az allas@gallicoop.hu e-mail címen.