Karrier

Műszaki végzettséggel rendelkező
munkatársat keresünk

Elvárások:
műszaki végzettség, több műszakos munkarend vállalása
megbízható, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:
Villanyszerelő végzettség, ipari olaj és gáztüzelő berendezések kezelője szakképesítés
Élelmiszeripari területen szerzett szakmai tapasztalat

Pályázatokat az alábbi címre várjuk: munkaugy@gallicoop.hu

Húskészítmény gyártó és húsfeldolgozó

  • 3 műszakos munkarend
  • Teljes munkaidős /nem csak 15 nap egy hónapban/
  • Stabil munkahely
  • Havi elszámolás
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása /tömegközlekedéssel/
  • Helyben történő munkavégzés

Elérhetőség:
Szűcs Attila: +36 20 247 4727

Kontroller munkakörbe határozatlan időre, napi 8 órában munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Részvétel rendszeres havi, negyedéves, éves pénzügyi beszámolók készítésében
  • Aktív részvétel az üzleti tervek és előrejelzések elkészítésében és visszamérésében, az eltérések elemzésében, terv-tény kimutatások készítésében
  • Költségkalkulációk, elő- és utókalkulációk, árképzés és önköltségi adatok elemzése, megtérülési számítások végzése
  • Üzletági- és projekt jövedelmezőségi számítások készítése
  • Költségek elemzése költségnemenként, üzleti területenként, javaslattétel költségcsökkentésre
  • Közreműködés a vezetői információs rendszer és a kontrolling rendszer folyamatos fejlesztésében
  • Rendszeres és ad-hoc adatszolgáltatás
  • Prezentációs és döntés-előkészítő anyagok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (elsősorban gazdasági / pénzügyi / számviteli) végzettség
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • MS Excel és PowerPoint haladó szintű ismerete
  • Kiváló analitikus és átlátó képesség, rendszerszemlélet
  • Agilis, proaktív, szorgalmas személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (vállalkozási szak)
  • Adattárházi lekérdezésekben való jártasság

Amit kínálunk:

  • biztos munkahelyi háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • változatos munkakörülmények
  • lakhatási támogatás
  • béren kívüli juttatás
  • folyamatos fejlődési lehetőség

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetemi, Főiskolai végzettség

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

5540 Szarvas, Ipartelep 531/1.

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a következő címre várjuk:

szucs.attila@gallicoop.hu