Karrier

Műszaki végzettséggel rendelkező
munkatársat keresünk

Elvárások:
műszaki végzettség, több műszakos munkarend vállalása
megbízható, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:
Villanyszerelő végzettség, ipari olaj és gáztüzelő berendezések kezelője szakképesítés
Élelmiszeripari területen szerzett szakmai tapasztalat

Pályázatokat az alábbi címre várjuk: munkaugy@gallicoop.hu

Húskészítmény gyártó és húsfeldolgozó

  • 3 műszakos munkarend
  • Teljes munkaidős /nem csak 15 nap egy hónapban/
  • Stabil munkahely
  • Havi elszámolás
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása /tömegközlekedéssel/
  • Helyben történő munkavégzés

Elérhetőség:
Szűcs Attila: +36 20 247 4727

Asszisztens

Feladatok:

  • kommunikációs, ügyviteli és dokumentációs feladatok ellátása a kereskedelmi igazgató külkereskedelmi tevékenységéhez és a projektirodai munkákhoz kapcsolódóan;
  • külső és belső tárgyalások, egyeztetések szervezése és koordinálása, előkészítésükben való részvétel;
  • személyi asszisztensi feladatok elvégzése (utazásszervezés, ügyfélkapcsolat, reprezentációs feladatok ellátása);
  • határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása a vezető és a projektiroda tevékenységéhez kapcsolódóan;
  • kapcsolattartás a kereskedelmi igazgató külső partnereivel, a szervezet belső munkatársaival.

Elvárások:

  • felsőfokú iskolai végzettség
  • aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • hasonló munkaterületen szerzett 1-3 év tapasztalat
  • rugalmasság, önálló munkavégzés képessége
  • megbízhatóság, precizitás
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • irodai alkalmazások magas szintű felhasználói ismerete
  • B kat. jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil cégnél hosszú távú munkalehetőség

A fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi címre várjuk:
szucs.attila@gallicoop.hu

Termeltetési asszisztens

Feladata a termeltetés munkafolyamataiban való részvétel.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú iskolai végzettség (agrármérnök, állattenyésztési szakirány)
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • rugalmasság, önálló munkavégzési képesség
  • B kategóriás jogosítvány

  • Stabil cégnél, hosszú távú munkalehetőség
  • Korszerű munkavégzési eszközök